Web Tasarım

Web tasarımı günümüzde her firmanın ve bireyin ortak ihtiyacıdır. İnternetin hayatımıza girmesinin ardından özellikle iş hayatında daha ileriye gitmek isteyen kişilerin varlıklarını internette de göstermeleri zorunlu hale gelmiştir. Bu yüzden, bir firmanın kurumsal kimliğini kazanmasında ve sektöründe etkili olabilmesinde web tasarımının rolü yadsınamaz. Firmanız, uygun bir web tasarımı ile kitlelere hitap edebilir çünkü internet ve web tasarımı dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımı, üstlendiği bu vizyon ile internetin bel kemiğini oluşturmaktadır.

İnternet dünyaya açılan kapıdır ve web tasarımı gelişmiş teknolojilerin en önemli yeniliklerinden olan internetin görünen yüzünün oluşturulmasıdır. Web siteleri kurum ya da şahısların 24 saat ulaşılabilen tanıtım ve ulaşım ayağıdır. Web sayfalarınızda şirket profilinizi, ürün ve hizmet bilgilerini ya da dilediğiniz diğer verileri toplayıp müşteri potansiyelinize ulaştırmak için düzenleyebilirsiniz. Web sitesi için ayrıca bir hedef kitle belirleme ihtiyacı elbette ki olacaktır. Zaten tasarım da buradan yola çıkarak yapılmalıdır. Hedef kitleye göre web tasarımı yapılması, hedefi vurmak açısından size önemli katkı sağlayacaktır.

Web sitesi sahibi olarak reklam ve pazarlama anlayışınızı geliştirebilirsiniz. Sanal ortamda oluşturacağınız mermer showroomu ile ürün veya hizmetlerinizi hedef kitleye en etkili ve görsel yoldan sunabilirsiniz. İnternette web sitesi sahibi olduğunuzda 7/24 ulaşılabilir olursunuz ve firmanız hakkında vermek istediğiniz bütün ayrıntıları ve ayrıcalıkları müşterilerinize sunabilirsiniz. İnternet üzerinden kampanyalarınızı en geniş kitlelere en kısa sürede ulaştırabilirsiniz. E-ticaret yoluyla ürünlerinizi ve hizmetlerinizi pazarlayabilirsiniz. Bu ürün ve hizmetlerinizin içeriği ve fiyatları hakkında bilgi verebilirsiniz. Bu sayede, müşterileriniz size gelmeden siz müşterilerinize ulaşmış olursunuz. Tüm bunları gerçekleştirebilmek için nitelikli bir web tasarımı gereklidir. Q AJANS, bu konuda firmanızı sade bir dille tanıtarak ihtiyaçlarınıza yönelik bir web sitesi hazırlar.

İş dünyasının, firmalar hakkında ilk izlenimi edinebilmesi için internet sitelerinin ciddi bir vitrin olduğu kaçınılmaz bir gerçektir. Web sitenizin sizi tam yansıtması bu yüzden çok önemli bir etkendir. Bu bağlamda, Q AJANS kalitenin bir ekip işi olduğunun bilincinde olarak profesyonel kadrosu ile sizlere yardımcı olmaya hazırdır ve profesyonellikten uzak web tasarımlarından kaçınarak firmaya ya da kişiye özgü web tasarımı yapmaktadır. Özellikler mermer sektöründe öncü olabilmek adına koordinasyon içinde çalışır. Doğru planlama, nitelikli ve yeterli elemanlarla başarılı organizasyonlar gerçekleştirir.

Web sitesi sahibi olmak elbette kolaydır ancak iyi bir web sitesine sahip olmanın belli zorlukları vardır. Herhangi bir kurumun kurumsal kimliğinin yansıtılması ve tanıtım faaliyetlerinin gerçekleşmesi için bir web sitesinde en önemli etken iyi bir web tasarımına sahip olmasıdır. İyi bir tasarım da ancak sizi iyi anlayan kişilerce dizayn edilebilir. Bu noktada Q AJANS devreye girerek sizlere müşteri kitlenize en iyi yansıtabilecek tasarımı sunarak, daha iyi noktalara gelmenize yardımcı olacaktır. Q AJANS ailesi olarak mermer sektöründeki tecrübemizle, web sitenizde mermer fotoğrafları gerçeğe birebir yansıtılmış olarak Türkiye ve dünyanın farklı ülkelerine sunulacaktır.

Q AJANS ihtiyaçlarınıza bağlı olarak sizlere çeşitli çözümler ve özgün öneriler sunar, içinde bulunduğunuz sektöre göre size en uygun olan fikirleri hayata geçirerek, sizleri bulunduğunuz noktadan bir adım ileriye taşır ve markanızı müşterilerinize en iyi şekilde tanıtır. Özgün fikirler, kalitede süreklilik, karşılıklı güven ve dürüstlük vizyonumuzu oluşturan temel değerlerdir. Amacımız bu değerler ışığında, sizlere en uygun ve en iyi çözümleri sunarak yerli ve yabancı şirketlere yeni, güçlü imajlar ve markalar yaratarak daimi üstünlükler sağlamaktır.

GOOGLE AD WORDS

Google'ın çevrimiçi reklamcılık programı olan AdWords, yeni müşterilere ulaşmanıza ve işletmenizi büyütmenize olanak sağlar.

Reklamınızın nerede görüntüleneceğini seçebilir, kendinize uygun bir bütçe belirleyebilir ve reklamınızın etkisini ölçebilirsiniz.

Minimum harcama taahhüdü yoktur. Reklamlarınızın yayınını istediğiniz zaman duraklatabilir veya durdurabilirsiniz.

İşletmenizle alakalı kelime veya kelime öbekleri (anahtar kelimeler olarak adlandırılır) ile arama yapan veya teması işletmenizle alakalı olan web sitelerini inceleyen kullanıcılara ulaşın. Reklamınız Google'da ve Google'ın iş ortağı web sitelerinde görüntülenir. Tıklama başına maliyet (TBM) teklifi ile, yalnızca kullanıcılar reklamınızı tıkladığında ücretlendirilirsiniz.

style switcher