Mermer Kataloğu

Türkiye, 5,2 milyar m3’lük mermer rezervi ile önemli bir doğal taş potansiyeline sahip olan bir Akdeniz ülkesidir ve dünya mermer potansiyelinin %40’ını elinde bulundurmaktadır. Son yıllarda dünyada doğal taşa olan talep hızla artmaktadır. Ülkemiz bu hususta kaliteli ve zengin mermer rezervi ile bu ihtiyacın karşılanmasında söz sahibidir. Bu bağlamda, mermer sektörü ülkemizin ekonomisi açısından önem arz etmektedir.

Firmanızın kimliğini etkili bir şekilde yansıtabilmeniz için katalog veya broşür tasarım çalışmaları önemli tanıtım materyalleridir. Tasarımların sizi yansıtabilmesi, etkileyici ve kaliteli olması müşteri karşısında ilk imajınızın oluşması ve bu imajın kalıcılığı açısından çok önemlidir. Mermer sektöründeki tecrübesi ile birlikte Q AJANS, doğal taşların renklerini kataloglarınıza bire bir yansıtmaktadır. Bu sayede, sizlere özel tasarlamış olduğumuz kataloglar ile müşterilerinize daha gerçekçi veriler sunabilirsiniz.

style switcher

Kurumsal şirketlerde reklam ve tanıtımın gerekliliği, firmanız için katalog tasarımını vazgeçilmez kılmaktadır çünkü kataloglar elden ele dolaşır ve ürün ve hizmetlerinizin tanıtımını yapar. Reklam ve tanıtıma önem veren her firma katalog bastırmayı önemsemektedir. Bu konuda Q AJANS, profesyonel ekibiyle ve 5 yıllık tecrübesiyle sizlerin sektörde öncü olmasına yardımcı olabilmek adına daima hazırdır.

Katalog tasarımı doğru kullanıldığında, firmanın kendisini ve ürünlerini pazara açabilmesinde ve müşteri ziyaretlerinde oldukça etkili olabilmektedir. Katalog tasarımları, firmaların yaptığı reklam çalışmaları içinde en çok geri dönüşümü olan noktalardan birisi olmuştur. İyi ve çeşitli tekniklerle hazırlanmış katalog tasarımları, firmaların kendilerini ve ürünlerinin sunumunu en iyi şekilde yapabilmektedir. Katalogların önemi irdelendiğinde, açıkça görülüyor ki bir firmanın doğal taş numunesini yurtdışındaki müşterilerine göndermesi kargo ücretlerinden dolayı oldukça masraflı ve zahmetli olmaktadır. Bu yüzden, hazırladığımız kataloglar firmanızın bu gibi ekstra giderlerden kurtulmasını sağlayacaktır.

Bizler Q AJANS olarak, 2011 yılından beri etkin bir şekilde sektörün içinde var olup, doğal taşın ülke için önemini bildiğimizden, işinde son derece tecrübeli ve uzman ekip arkadaşlarımızla, görevimizi büyük bir titizlikle yapmaktayız çünkü mermer işi hata kabul etmez. Bu sebeple, mermer konusundaki hassasiyetimizle Türkiye’de doğal taş piyasasına gerekli önemi ve katkıyı verirken kaliteden asla ödün vermemekteyiz.

Q AJANS ailesi olarak,

Kaliteli üretim ve hizmetin, müşteri memnuniyetiyle birleşip başarıyı getirdiğine inanıyoruz ve bu esaslara dayanarak siz müşterilerimize özel tasarımlarla hizmet veriyoruz. Bugün ve gelecekte, mermerin ait olduğu ülkenin özelliklerini ve güzelliklerini yansıttığının bilincinde olup, sektörde reklam kalitesinin simgesi olmaya çalışacağız.