Baskı Öncesi

Prova Baskı

Oris renk kontrol sistemi ile FOGRA sertifika PSO (ISO 12647-2) standardında prova baskı üretip her prova baskısında renk eğrisini kontrol edip renk doğruluk onayını işle birlikte müşterimize veriyoruz.

Renk Kontrol Odası

Prova baskısı alınan işlerin renk kontrol odasında numuneleri ile renk eşleşmesi yapılır. Daha sonraki baskı aşamalarında da bu işlem tekrarlanır.

Fogra Standartlarında Baskı Nedir ?

Dünya standartlarındaki baskı kalitesiyle, uluslararası renk standardı olarak kabul edilen Fogra sertifikalı baskı olanağıyla Q AJANS olarak, ürünlerinizin rengi kataloglarınıza profesyonel bir şekilde bire bir yansıtılacaktır ve değişik baskılar arasında renk tutarlılığı sağlanacaktır.

Kalite ve renk sanatında dünya çapında öncü olan Fogra baskı kalitesi hizmetiyle, ürünlerinizin renk ayrımları en ince detayına kadar kataloglarınıza yansıtılacaktır ve müşterilerinize en gerçekçi haliyle sunulacaktır.

Q AJANS olarak en temel misyonumuz, sektördeki yenilikleri takip ederek en son teknolojiyi kullanmak ve yüksek kalite standartlarını oluşturarak firmanızı uluslararası piyasada hak ettiği yere taşımaktır ve Fogra baskı kalitesi ile bunu en iyi şekilde başaracağımıza sizleri temin ederiz.